Wybierz naturalne działanie ziół dla Twojego przyjaciela:


zdjęcie produktu

THOR Ekologiczny olej antystresowy dla psa (250 ml)

THOR - ekologiczny, skandynawski olej antystresowy na bazie ziół. Naturalna odpowiedź na sytuacje stresujące psa, takie jak: odgłosy fajerwerków, samotne pozostanie w domu, strach przed podróżowaniem, etc. Zawiera jedynie ekologiczne oleje i specjalnie dobrany bukiet ekologicznych ziół. Bezpieczny, całkowicie naturalny produkt, który pomoże Twojemu psu w nerwowych sytuacjach.

#uniqnordicgoldthor

Zamów olej79 zł

Olej THOR składa się z wyważonej proporcji duńskiego ekologicznego tłoczonego na zimno oleju rzepakowego, naturalnego oleju z węgorza/szprota złowionego na wodach Morza Północnego wraz ze starannie dobraną kombinacją ekologicznych ziół uprawianych w Danii na prywatnych polach UniQ Nordic Gold. Bez sztucznych dodatków. Zioła oleju THOR naturalnie i skutecznie pomagają Twojemu psu w stresowych sytuacjach.

  Skład: ekologiczny olej rzepakowy tłoczony na zimno, naturalny olej rybny, rumianek, chmiel, waleriana, melisa.

 • ekologiczny olej rzepakowy tłoczony na zimno,
 • naturalny olej rybny,
 • rumianek,
 • chmiel,
 • waleriana,
 • melisa.

Do podania 1-2 dni przed stresującą sytuacją. 1 mililitr na kilogram wagi psa na dobę. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem!

Melisa od dawna stosowana jest w medycynie ludowej ze względu na zróżnicowane właściwości prozdrowotne. Liście melisy lekarskiej zawierają m.in. trójterpeny, kwasy polifenolowe, garbniki, flawonoidy, kwasy organiczne, olejek eteryczny i sole mineralne. Dzięki olejkom eterycznym występującym w jej składzie (kariofilen i cytral) melisa ma właściwości uspokajające i rozluźniające. Ma bardzo dobry wpływ na pracę układu trawiennego, reguluje metabolizm, pobudzając wydzielanie soku żołądkowego.

Rumianek jest bardzo popularną i jedną z najcenniejszych roślin leczniczych. Surowcem zielarskim są wysuszone koszyczki. Zawierają one dużą ilość olejku eterycznego bogatego w związki o specyficznych właściwościach leczniczych, m.in. działający przeciwalergicznie chamazulen, a także alfa-bisabolol i jego tlenki. W kwiatach rumianku występują również flawonoidy, spiroeter, fenolokwasy, fitosterole, poliacetyleny, garbniki katechinowe, gorycze, związki kumarynowe i śluzowe, cholina, witamina C i liczne sole mineralne. Oprócz właściwości uspakajających rumianek ma działanie przeciwzapalne, rozkurczające mięśnie gładkie, przyspieszające gojenie się ran, neutralizujące toksyny bakteryjne, oraz pobudzające przemianę materii w skórze.

Waleriana jest powszechnie znana jako Kozłek lekarski. Jest to zioło, którego kłącza (Rhizoma Valerianae), czyli podziemne łodygi i korzeń (Radix Valerianae), zwany potocznie korzeniem waleriany, są surowcami leczniczymi, od lat wykorzystywanymi zarówno w medycynie ludowej, jak i konwencjonalnej. Wykazują one przede wszystkim działanie uspokajające, do innych właściwości leczniczych można zaliczyć m.in. działanie rozkurczające - dzięki czemu sprawdza się w dolegliwościach żołądkowych.

Chmiel swoje właściwości lecznicze zawdzięcza przede wszystkim substancji o nazwie ksantohumol - związkowi z grupy flawonoidów, który ma silne właściwości antyoksydacyjne (4-krotnie większe niż witamina C). Pomaga zwalczać wirusy, grzyby i bakterie. Szyszki chmielowe i lupulina utrudniają przenoszenie bodźców do układu nerwowego, hamują czynność kory mózgowej i wywierają działanie uspokajające. W związku z czym chmiel od dawna stosowany jest w stanach wzmożonego napięcia, niepokoju i nadpobudliwości nerwowej. Wykazuje także działanie przeciwnowotworowe, m.in. indukuje enzymy, które są odpowiedzialne za detoksykację czynników rakotwórczych i hamuje proces angiogenezy.

Kiedy oregano rozkwita pola są pełne pszczół i motyli, ponieważ nektar jest bardzo atrakcyjny dla owadów. Oregano uprawiane przez Nordic Gold zawiera dużo niezbędnych kwasów, dlatego też ma silny zapach i wspaniały smak. Dodatkowo oregano ma silne działanie antybakteryjne i wzmacnia układ odpornościowy.

Lucerna pochodzi z obszaru Morza Śródziemnego. Ma imponujący system korzeniowy, a jego kłącza mogą sięgać do 10 metrów w głąb ziemi. Jako jedno z niewielu włókien na świecie mają działanie wiążące toksyny, co oznacza, że szkodliwe toksyny np. T2 są wiązane i wydzielane poza organizm psa.

Tymianek pochodzi z Europy Południowej i rośnie dziko w ciepłym klimacie. Jednak nawet roślina z południa Europy może rosnąć w chłodnym, nordyckim klimacie, jeśli ziemia jest tam dobrze nawodniona. Tymianek ma korzystny wpływ na układ oddechowy i zawiera m.in.: tymol, garbniki i substancje gorzkie.

Mięta zawiera flawonoidy, fermenty i olejki eteryczne, głównie mentol. Zbierana jest na krótko przed rozkwitem. Mięta ma działanie rozkurczowe, uśmierzające ból, uspokajające oraz przeciwbakteryjne.

Ostropest plamisty swoim wyglądem przypomina oset z białymi plamkami na liściach. Dużą popularność ostropest plamisty zawdzięcza silnemu działaniu wzmacniającemu wątrobę. Działa też odtruwająco, przeciwrodnikowo (antyoksydacyjnie) i regeneracyjnie.

Ta wysoce aktywna roślina jest ważnym dostawcą kwasu krzemowego, który ułatwia wchłanianie i przemianę wapnia oraz zapobiega osadzaniu się tłuszczu w tętnicach. Skrzyp polny zawiera skoncentrowaną ilość minerałów i pozytywnie wpływa na wzmocnienie skóry i futra psa. Skrzyp zaleca się również przy dolegliwościach żołądkowych i przy stanach osłabienia.

Proszek z nasion kozieradki zawiera złożone bioaktywne aminokwasy, które pomagają trzustce w produkcji insuliny. Liczne badania wykazały, że ziarna mają korzystny wpływ na poziom glukozy u psa po posiłku.

Nasiona kopru mają silny zapach i zawierają ogromne ilości olejków eterycznych. W Egipcie koper włoski jest znany jako roślina lecznicza od tysięcy lat. Stosuje się ją jako lekarstwo na migreny, skurcze, zapalenia żołądka i jelit, biegunki i wzdęcia.

Rutwica lekarska ułatwia wchłanianie glukozy w komórkach i zmniejsza wchłanianie cukru z jelita cienkiego. Rutwica lekarska ma łagodne działanie moczopędne, obniża i reguluje poziom cukru we krwi. Zioło to jest szczególnie korzystne dla starszych psów.

Receptura Mistrza Swiata

100% ekologiczne zioła

100% ekologiczny olej rzepakowy

Made in Denmark

thor_rdy_transparent

Opinie naszych Klientów

Tekila Opinia oleju Thor

Większego nerwusa, którego THOR poskromił nie znajdziecie – jak będzie potrzebne poświadczenie moich słów od rodziny, znajomych czy Pani Wet to podrzucę, bo nie tylko ja widzę efekty :) Olej wyciszył ją, zrelaksował. Już nie pamiętam kiedy było tak, ujmę to jednym słowem - spokojnie. Pełna recenzja tutaj.

podpis

Tekila, Kundelek


zdjęcie produktu

SKJOLD ekologiczny olej przeciw insektom dla psa (500 ml)

Specjalnie stworzony dla psów, które spędzają dużo czasu na zewnątrz, w przyrodzie i dlatego często napotykają owady, pchły i kleszcze. Naturalny efekt odstraszający insekty - SKJOLD (z duńskiego ‘tarcza’), wynika z uzycia unikalnej kombinacji ziół. Zioła powodują , że kleszcze i inne insekty są naturalnie odstraszane od psa. Olej może być również podawany po ewentualnym ukąszeniu przez pasożyty, ponieważ zioła mają uspokajający wpływ na swędzenie i pieczenie, oraz wspierają proces gojenia.

#uniqnordicgoldskjold

Zamów olej84 zł

Olej SKJOLD składa się z wyważonej proporcji duńskiego ekologicznego tłoczonego na zimno oleju rzepakowego, naturalnego oleju z węgorza/szprota złowionego na wodach Morza Północnego wraz ze starannie dobraną kombinacją ekologicznych ziół uprawianych w Danii na prywatnych polach UniQ Nordic Gold. Bez sztucznych dodatków. Zioła oleju SKJOLD naturalnie i skutecznie odstraszają pasożyty zewnętrzne atakujące Twojego pupila.

  Skład: ekologiczny olej rzepakowy tłoczony na zimno, naturalny olej rybny, rumianek, nagietek, czosnek, krwawnik pospolity, skrzyp polny, melisa, imbir, ostropest plamisty.

 • ekologiczny olej rzepakowy tłoczony na zimno,
 • naturalny olej rybny,
 • rumianek,
 • chmiel,
 • waleriana,
 • melisa.

Do 1 mililitra na kilogram wagi psa na dobę. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem!

Rumianek jest bardzo popularną i jedną z najcenniejszych roślin leczniczych. Surowcem zielarskim są wysuszone koszyczki. Zawierają one dużą ilość olejku eterycznego bogatego w związki o specyficznych właściwościach leczniczych, m.in. działający przeciwalergicznie chamazulen, a także alfa-bisabolol i jego tlenki. W kwiatach rumianku występują również flawonoidy, spiroeter, fenolokwasy, fitosterole, poliacetyleny, garbniki katechinowe, gorycze, związki kumarynowe i śluzowe, cholina, witamina C i liczne sole mineralne. Rumianek ma działanie uspakajające, przeciwzapalne, rozkurczające mięśnie gładkie, przyspieszające gojenie się ran, neutralizujące toksyny bakteryjne, oraz pobudzające przemianę materii w skórze.

Przez wieki krwawnik pospolity był znany jako dobry środek na infekcje. Zawiera tak wiele różnych składników aktywnych, że naukowcy nie są w stanie ograniczyć się do wskazania jednego efektu działania krwawnika. Ma wysoką zawartość flawonoidów, które są bogate w szereg ważnych odżywczych składników. Krwawnik zawiera również wiele składników aktywnych, w tym: olejek z kamforą, cyneol i chamazulen, garbniki, kwas izowalerianowy, kwas salicylowy, asparaginę i żywice.

Nagietek jest to jedno z najpopularniejszych ziół stosowanych przy chorobach i stanach zapalnych skóry. Surowcem zielarskim są wysuszone koszyczki nagietka oraz wysuszone kwiaty języczkowe. Zawierają one olejek eteryczny, glikozydy i saponiny triterpenowe, karotenoidy, flawonoidy, a także gorycze, związki śluzowe, kwasy organiczne, fitosterole. Nagietek posiada właściwości antybiotyczne, przeciwzapalne i przeciwpierwotniakowe. Wspomaga prędkość czynności wydzielniczych, działa też przeciwskurczowo. Ponadto wiążę powstające w organizmie toksyczne metabolity i wzmacniaja kondycję zdrowotną organizm.

Czosnek dzięki wyjątkowo silnemu działaniu bakteriobójczemu jest bardzo skuteczną bronią przeciw pasożytom. Jest naturalnym antybiotykiem. Dodatkowo, korzystnie wpływa na pracę układu trawiennego – przyśpiesza i nasila wydzielanie żółci i usprawnia pracę jelit.

Melisa od dawna stosowana jest w medycynie ludowej ze względu na zróżnicowane właściwości prozdrowotne. Liście melisy lekarskiej zawierają m.in. trójterpeny, kwasy polifenolowe, garbniki, flawonoidy, kwasy organiczne, olejek eteryczny i sole mineralne. Dzięki olejkom eterycznym występującym w jej składzie (kariofilen i cytral) melisa ma właściwości uspokajające i rozluźniające. Ma bardzo dobry wpływ na pracę układu trawiennego, reguluje metabolizm, pobudzając wydzielanie soku żołądkowego.

Lucerna pochodzi z obszaru Morza Śródziemnego. Ma imponujący system korzeniowy, a jego kłącza mogą sięgać do 10 metrów w głąb ziemi. Jako jedno z niewielu włókien na świecie mają działanie wiążące toksyny, co oznacza, że szkodliwe toksyny np. T2 są wiązane i wydzielane poza organizm psa.

Tymianek pochodzi z Europy Południowej i rośnie dziko w ciepłym klimacie. Jednak nawet roślina z południa Europy może rosnąć w chłodnym, nordyckim klimacie, jeśli ziemia jest tam dobrze nawodniona. Tymianek ma korzystny wpływ na układ oddechowy i zawiera m.in.: tymol, garbniki i substancje gorzkie.

Imbir jest jedną z najstarszych roślin leczniczych i przyprawowych na świecie. Jego niezwykłe właściwości cenione są już od ponad 5 tysięcy lat. Zawarte w kłączu imbiru olejki eteryczne oraz substancje żywiczne sprawiają, że jest on wykorzystywany w medycynie naturalnej. Imbir posiada bardzo szerokie spektrum działania – antybakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwpasożytnicze, przeciwutleniające.

Ostropest plamisty swoim wyglądem przypomina oset z białymi plamkami na liściach. Dużą popularność zawdzięcza silnemu działaniu wzmacniającemu wątrobę. Działa też odtruwająco, przeciwrodnikowo (antyoksydacyjnie) i regeneracyjnie.

Ta wysoce aktywna roślina jest ważnym dostawcą kwasu krzemowego, który ułatwia wchłanianie i przemianę wapnia oraz zapobiega osadzaniu się tłuszczu w tętnicach. Skrzyp polny zawiera skoncentrowaną ilość minerałów i pozytywnie wpływa na wzmocnienie skóry i futra psa. Skrzyp zaleca się również przy dolegliwościach żołądkowych i przy stanach osłabienia.

Proszek z nasion kozieradki zawiera złożone bioaktywne aminokwasy, które pomagają trzustce w produkcji insuliny. Liczne badania wykazały, że ziarna mają korzystny wpływ na poziom glukozy u psa po posiłku.

Nasiona kopru mają silny zapach i zawierają ogromne ilości olejków eterycznych. W Egipcie koper włoski jest znany jako roślina lecznicza od tysięcy lat. Stosuje się ją jako lekarstwo na migreny, skurcze, zapalenia żołądka i jelit, biegunki i wzdęcia.

Rutwica lekarska ułatwia wchłanianie glukozy w komórkach i zmniejsza wchłanianie cukru z jelita cienkiego. Rutwica lekarska ma łagodne działanie moczopędne, obniża i reguluje poziom cukru we krwi. Zioło to jest szczególnie korzystne dla starszych psów.

Receptura Mistrza Swiata

100% ekologiczne zioła

100% ekologiczny olej rzepakowy

Made in Denmark

skold_transparent_rdy

Opinie naszych Klientów

Cahir Opnia Olej Skjold

Wielu z Was pytało mnie czy działa. Kusi wiele osób tym, że jest całkowicie pozbawiony chemii, w porównaniu do innych środków przeciw kleszczowych typu obroże, krople, tabletki. Więc pierwsza rzecz i najważniejsza, którą o nim napiszę to to, że działa. Odkąd stosujemy, czyli od połowy lutego zero wbitych kleszczy. Dwa znalazłam na Cahirze, na jego sierści. Pierwszy jeszcze na spacerze, drugi w samochodzie. Uważam, że przy tej ilości biegania po łąkach, lasach i tym okresie to naprawdę dobry wynik. Kolejna rzecz to jego smak i zapach. Cahirowi smakuje, chętnie sam wypija go z miseczki. Początkowo dawałam strzykawką, ale raz spróbowałam dać mu z miski i zaskoczyło mnie pozytywnie. Pełna recenzja tutaj.

podpis

Cahir, Bulterier

Opinia Olej Skjold Lord

Odkąd mamy Skjold nie zauważyłam na swoim Labku ani jednego kleszcza, a nie zapominajmy mamy już czerwiec i w zeszłym roku już nam się jakiś trafił. Pies zjada chętnie razem z karmą nie wyczuwając oleju co jest szczególnie komfortowe💥 No i nie można nie wspomnieć o naturalnych składnikach ,które wpływają na zdrowie psa takich np.ostropest na wątrobę 👌 W 100% polecamy! 🐾

podpis

Lord, Labrador

* opinia pochodzi z serwisu

Boro opinia olej Skjold

Nie spodziewałam się aż takiej skuteczności.SKJOLD pomaga jak się okazuje nie tylko na kleszcze, ale także na pasożyty. Sama na pewno zamówię dla Boro więcej, gdyż jest to o wiele zdrowsza alternatywa dla spot-on, ale i bardziej trwała. Pełna recenzja tutaj.

podpis

Boro, Springer Spaniel Angielski


zdjęcie produktu

NJORD Ekologiczny olej z łososia norweskiego (500 ml)

Njord to wysokiej jakości tłoczony na zimno olej z łososia oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Może być stosowany jako codzienny dodatek do karmy . Njord wzmacnia odporność, funkcjonowanie mózgu, prawidłową pracę serca oraz lśniącą i zdrową sierść. Njord jest ekstrahowany przez tłoczenie na zimno świeżego łososia, co zapewnia, że ​​kwasy tłuszczowe Omega 3, 6 i Omega 9 nie są niszczone, a zatem olej ma wysoką zawartość korzystnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. W przeciwieństwie do innych produktów na rynku, Njord ma również wysoką zawartość ważnych kwasów tłuszczowych Omega 9. Olej z łososia ma wpływ na poprawne funkcjonowanie całego organizmu.

Ekologiczny tłoczony na zimno olej z łosia norweskiego

 • Omega 3: 21%
 • Omega 6: 11%
 • Omega 9: 33%
 • % kwasów tłuszczowych oleju 89,00%
 • jednonienasyconych kwasów tłuszczowych 38,90%
 • wielonienasyconych kwasów tłuszczowych 36,30%
 • nasyconych kwasów tłuszczowych 24,20%

1/2 ml na kg masy ciała dziennie. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem!

#uniqnordicgoldnjord

Zamów olej84 zł

zdjęcie produktu

GEFION Ekologiczny olej wzmacniający stawy i kości (500 ml)

Opracowany specjalnie dla starszych psów i kotów z problemami stawów i układu mięśniowo-szkieletowego. Wysoka zawartość naturalnej glukozaminy ActiFlex. Gefion zapewnia również piękne i lśniące futro. Pozyskiwany z wysokiej jakości tłoczonego na zimno oleju rzepakowego i łososiowego, uzupełniony glukozaminą ArctiFlex * pozyskiwaną ze skorupiaków z mórz u wybrzeży nordyckich. Opracowany, aby wspierać i zapobiegać problemom ze stawami u psów i kotów. Gefion zapewnia również ładną i lśniącą sierść zbilansowanej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3 i -6. Do Gefiona dodano specjalnie opracowaną mieszankę ziołową, która dodatkowo wspiera układ odpornościowy, stawy i mięśnie. W produkcie zastosowano wyłącznie w 100% naturalne składniki.

 • duński olej rzepakowy
 • zimnotłoczony 55,50%
 • MoverFlex + 5,00%
 • Nukleotydy 5,00%
 • Mieszanka ziołowa 3,00% *
 • Lecytyna 1,50%
 • * Mieszanka ziół : olejek miętowy, imbir, pokrzywa, skrzyp polny, krwawnik pospolity, mareitidsselfrø, nukleotydy, MoverFlex +

Do 1 mililitra na kilogram wagi psa na dobę. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem!

#uniqnordicgoldgefion

Zamów olej84 zł

zdjęcie produktu

VIDAR Ekologiczny olej na zdrową i lściącą sierć (500 ml)

Vidar jest szczególnie odpowiedni dla psów z podrażnieniem skóry i matową sierścią. Specjalnie dobrana kompozycja olejków i ziół działa również łagodząco na pieczenie i swędzenie. Olejek Vidar zapewnia ładną lśniącą sierść dzięki zrównoważonej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6. W produkcie zastosowano wyłącznie naturalne składniki. Vidar zapewnia ładną lśniącą sierść dzięki zrównoważonej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3 i -6. W produkcie zastosowano wyłącznie w 100% naturalne składniki. Olejek Vidar jest bogaty w naturalne przeciwutleniacze, wielonienasycone kwasy tłuszczowe i witaminy, które wzmacniają krążenie psa i zapobiegają chorobom i problemom skórnym.

 • Duński olej rzepakowy zimnotłoczony 68,95%
 • Olej z łososia 10,00%
 • Mieszanka ziołowa 16,50% *
 • Specjalny olej roślinny 2,30%
 • Lecytyna 2,25%
 • * Mieszanka ziołowa: krwawnik pospolity, chrzan polny, imbir, rumianek, nagietek, ostropest plamisty, mięta.

1 ml na kg masy ciała na dobę. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem!

#uniqnordicgoldvidar

Zamów olej94 zł

Zamów karmę

paczki 0,6 kg paczki 3 kg paczki 10 kg
Najlepsza karma dla szczeniaka

FREJA

karma dla szczeniaka i matki
holistyczna, grain free

0 0 0
Holistyczna karma dla psa

IDUN

karma dla psa dorosłego
holistyczna, classic

0 0 0
Karma dla psa bez zbóż i bez glutenu

SIF

karma dla psa dorosłego /wrażliwego
holistyczna, grain free

0 0 0
karma hypoalergiczna dla psa z jagnięciną

BALDER

karma dla psa dorosłego
hipoalergiczna, grain free

0 0 0
Karma dla psa seniora

MIMER

karma dla psa seniora
holistyczna, light

0 0 0

Zamów olej

jedna butelka
GEFION

GEFION

ekologiczny olej zapewniający zdrowe stawy i kości

0
VIDAR

VIDAR

ekologiczny olej na zdrową i lśniącą sierść

0
NJORD

NJORD

ekologiczny olej z łososia norweskiego

0
SKJOLD

SKJOLD

ekologiczny olej przeciw insektom dla psa

0
THOR

THOR

ekologiczny olej antystresowy dla psa

0
Paczkomaty InPost

przewidywany czas dostawy: 1 dzień roboczy

przesyłka kurierska - wybierz formę płatności:

do zapłaty: 0 zł

ikona dotpay darmowa dostawa powyżej 200 zł
*
facebook