poul

Kto jest autorem sukcesu UniQ Nordic Gold?

UniQ Nordic Gold to dzieło Duńczyka, Poula Valdemara Nielsena. To entuzjasta czworonogów, wieloletni trener psów myśliwskich i trzykrotny mistrz świata 'pointing dogs'. Broniąc tytułu jego psy musiały wykazać się najwyższą formą. Poul jest hodowcą i trenerem psów myśliwskich od ponad 20-stu lat. Budował swoje doświadczenie sprawdzając wpływ różnych rodzajów pokarmu na psy. Starając się dobrać najlepsze składniki postanowił stworzyć swoją własną, holistyczną karmę, która będzie odpowiedzią na potrzeby właścicieli psów, którzy chcą zadbać o ich zdrowie i kondycję.

Pochodzenie

Nasza karma pochodzi ze Skandynawii i tak jak Skandynawia jest symbolem wyważonych proporcji, przejrzystości i bezkompromisowej jakości. To przejawia się w najlepszym doborze ilości i rodzaju składników, braku sztucznych wypełniaczy, restrykcyjnej kontroli nad procesem produkcji i elementami składowymi karmy. UniQ Nordic Gold to smak skandynawskiej natury, ekologii i regionalnych składników.

nap4

Filozofia

Od powstania UniQ Nordic Gold naszym celem było stworzenie pokarmu, który będzie najlepiej realizował potrzeby żywieniowe psów, bez dodatków, które nie wnoszą nic do diety czworonoga. Tworząc i rozwijając nasze produkty braliśmy pod lupę to, co psy jadły w swoim naturalnym środowisku i to, jak wpłynęło na ich ewolucję i udomowienie. Chcieliśmy, żeby każdy składnik miał realny wpływ na ich zdrowie i żywotność.

Postawiliśmy na regionalną produkcję nie tylko dlatego, że Skandynawia posiada wspaniałe warunki do uprawy roślin i hodowli zwierząt. Dzięki regionalnemu pochodzeniu, nasza produkcja jest niezależna i opiera się na naszych własnych ekologicznych uprawach, oraz na dostawcach, którzy są od lat naszymi przyjaciółmi. Dzięki temu zachowujemy pewność co do źródła i jakości składników karmy, którą oferujemy.

Dzięki naszym staraniom nie potrzebujesz podawać psu dodatkowych suplementów. UniQ Nordic Gold to naturalna holistyczna dieta dostosowana do potrzeb Twojego psa.

Poznaj nasze karmy

Zamów karmę

paczki 0,6 kg paczki 3 kg paczki 10 kg
Najlepsza karma dla szczeniaka

FREJA

karma dla szczeniaka i matki
holistyczna, grain free

0 0 0
Holistyczna karma dla psa

IDUN

karma dla psa dorosłego
holistyczna, classic

0 0 0
Karma dla psa bez zbóż i bez glutenu

SIF

karma dla psa dorosłego /wrażliwego
holistyczna, grain free

0 0 0
karma hypoalergiczna dla psa z jagnięciną

BALDER

karma dla psa dorosłego
hipoalergiczna, grain free

0 0 0
Karma dla psa seniora

MIMER

karma dla psa seniora
holistyczna, light

0 0 0

Zamów olej

jedna butelka
GEFION

GEFION

ekologiczny olej zapewniający zdrowe stawy i kości

0
VIDAR

VIDAR

ekologiczny olej na zdrową i lśniącą sierść

0
NJORD

NJORD

ekologiczny olej z łososia norweskiego

0
SKJOLD

SKJOLD

ekologiczny olej przeciw insektom dla psa

0
THOR

THOR

ekologiczny olej antystresowy dla psa

0
Paczkomaty InPost

przewidywany czas dostawy: 1 dzień roboczy

przesyłka kurierska - wybierz formę płatności:

do zapłaty: 0 zł

ikona dotpay darmowa dostawa powyżej 200 zł
*
facebook